9 juodieji česnakai +

Prekės kodas: 9cesnopen
Turimas kiekis: Išankstinis užsakymas

9 juodieji fermentuoti česnakai dėžutėje.

Dėl natūralaus proceso fermentavimo metu, kai kurios česnako galvutės tampa prasivėrusios per šoną arba iš apačios, todėl ta vieta, kuri turi tiesioginį sąlytį su karščiu, gali būti šiek tiek kietesnė. Tačiau tai neįtakoja skonio ir fermentuoti česnakai nesiskiria nuo neprasivėrusių, nes dažniausiai prasivėręs yra tik viršutinės luobelės sluoksnis arba tik pati apačia.

Jei tik tilps, įsprausime 10-tą česnakėlį dovanų!

Supakuoti ekologiškoje pakuotėje, pagamintoje iš 100% perdirbtų medžiagų!

Kaina: €13.60
Kiekis:  
   - ARBA -   
Į norų sąrašą    - ARBA -    Į palyginimą

Į šią ekologišką pakuotę telpa DEVYNIOS (9) fermentuoto česnako galvutės. Tam tikrais atvejais gali būti, kad esant dar didesnėms česnako galvoms, pakuotėje patogiai tilpti gali tik 8, o esant mažesnėms - net 10 česnako galvučių. Nesijaudinkite - mes visuomet pilnai užildysime pasirinktą dėžutę!

Fermentuotus česnakus patariame laikyti uždarytoje pakuotėje (kad ir toje, į kurią atvyko sudėti), kad jie kuo mažiau išdžiūtų ir išliktų minkšti bei sultingi. Jei laikyti uždarytų nėra galimybės, galite uždengti maistine plėvele.

Mes orientuojamės ne į kiekybę, o į KOKYBĘ, todėl nevykdome česnakų fermentavimo milžiniškais kiekiais. Stengiamės, kad Juodieji Česnakai mūsų klientus pasiektų kuo šviežesni, o ne ilgai stovėję ant prekystalio, todėl pagaminus tam tikrą kiekį česnakėlių ir juos išpardavus, gali būti, kad savo česnakų užsakymo Jums teks palaukti kelias dienas. TAIP, tik kelias dienas, nes fermentacija vyksta nuolatos, kad galėtume Jums pasiūlyti ką tik iš fermentavimo mašinos išimtus šviežius Juoduosius Česnakus!

 

Parašyti atsiliepimą

Vardas:


Atsiliepimas: Pastaba: HTML nėra palaikomas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite saugos kodą:
Neseniai žiūrėtos