Apie mus

Dėl užsakymų ar iškilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu arba susisiekite su mumis per Facebook:

✉  info@cesnako.lt
☎️ +37060436277
https://cdn1.iconfinder.com/data/icons/small-lower-shadow-social-media-icons/32/SL_Social_media_icons-Facebook-128.png  https://www.facebook.com/JuodasisFermentuotasCesnakas
✎ Veikla vykdoma pagal IV pažymą, nr. 617880 (nuo 2014-05-12)
 
Misija: Mūsų pareiga yra suteikti Jums fermentuotą, išskirtinio ir subtilaus skonio JUODAJĮ ČESNAKĄ, bei naudojantis kurjerių paslaugomis, jį pristatyti tvarkingoje bei ekologiškoje (priklauso nuo pakuotės pasirinkimo) pakuotėje.
Jūsų atsakomybė yra gardžiai juo mėgautis ir užsisakyti dar :)
 
Bendros nuostatos: Mes negalime atsakyti už tai, kaip Jūs naudositės, prižiūrėsite ar vartosite įsigytą prekę nuo tos akimirkos, kai ji buvo išsiųsta iš mūsų parduotuvės, todėl bet kokios pretenzijos, susijusios su patirta/padaryta fizine ar materialine žala sau ar aplinkiniams negali ir nebus priimamos.
 
Kokybė: Mūsų el. parduotuvė prekiauja juodaisiais česnakais, kurių fermentavimo procesas yra kruopščiai prižiūrimas. Nors negalime 100% garantuoti už česnako kokybę dar prieš pradedant fermentavimo procesą (pvz. didelėje česnako galvoje nepastebimai atsidanda viena pagedusi/sudžiuvusi česnako skiltelė), esant didesniems trūkumams mes visada esame pasiruošę padėtį ištaisyti atsiunčiant kitą fermentuotą česnaką.