Privatumo politika

Veikla vykdoma pagal IV pažymą, nr. 617880 (nuo 2014-05-12)

Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris - 520002605, Jonas Normantas.
 

Privatumo politika

1. Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

1.1. Kai perkate ar naršote mūsų svetainėje, sistema gali automatiškai renkti tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį - jūsų IP adresą, naršyklės tipą ir versiją, puslapių, kuriuose lankėtės laiką ir datą, bei kitą statistinę informaciją.
1.2. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos Jūs savo pasirinkimu pateikiate mūsų svetainėje esančiuose puslapiuose, siekant atsakyti į Jūsų klausimus, pageidavimus ar komentarus, bei formuojant užsakymą su pristatymo informacija.

2. Asmens duomenų saugojimas ir apsauga

2.1. Mes įsipareigojame užtikrinti asmens duomenų konfidencialumą ir jų saugumą, taikydami tinkamas technines priemones, kad šie būtų apsaugoti nuo neteisėto ar netinkamo naudojimo, praradimo, sunaikinimo ar pažeidimo.
2.2. Mes saugosime Jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai bus būtina siekiant vykdyti mūsų teisinius įsipareigojimus (pvz. pristatyti prekes) arba vykdyti mūsų verslo interesus.
2.3. Galite lankytis mūsų svetainėje ir nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti Jūsų asmens tapatybę. Tačiau, norint pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, pvz. norint gauti mūsų naujienlaiškį arba užpildyti kontaktinę formą, reikės suteikti mums savo tam tikrus asmens duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį ir pan. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų, o mes savo ruožtu negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti, gali susisiekti su mumis el. paštu: info@cesnako.lt.

3. Duomenų gavimas iš trečiųjų šalių

3.1. Jūsų asmens duomenis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims ir tik siekdami tinkamai įgyvendinti asmens duomenų tvarkymo tikslus, pvz. pristatymo tarnyboms. Taip pat, galime perduoti Jūsų asmens duomenis, kai to reikalauja galiojantys teisiniai įstatymai arba kai tai būtina mūsų paslaugų teikimui.

4. Trečiųjų šalių svetainės

4.1. Šioje svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių mes nekontroliuojame ir neatsakome už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Rekomenduojame perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės. Ši privatumo politika buvo redaguota remiantis Nordweb privatumo politikos kūrimo įrankiu.

5. Slapukai ir sekimo technologijos

5.1. Mūsų svetainė gali naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas, kad pagerintų Jūsų naudojimosi patirtį ir analizuotų duomenų srautą. Jūs galite bet kada pasirinkti, ar sutinkate su slapukų naudojimu savo naršyklės nustatymuose.
5.2. Mes nesusiejame lankytojo IP adreso ir elektroninio pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos su duomenimis, kurie leidžia identifikuoti lankytoją. Tai reiškia, kad kiekvieno lankytojo apsilankymo sesija bus užregistruota, tačiau svetainės lankytojas išliks anonimiškas.

6. Jūsų teisės

6.1. Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, kurie yra apie Jus renkami ir tvarkomi, taip pat prašyti šių duomenų pataisymo, ištrynimo arba perkėlimo į kitą organizaciją. Taip pat Jūs turite teisę prieštarauti duomenų tvarkymui.

7. Kontaktai

7.1. Jeigu turite klausimų ar pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@cesnako.lt.