9 juodieji česnakai

Prekės kodas: 9cesn
Turimas kiekis: Išparduota

Ribotas prekės likutis. Dėl didesnio nei 2vnt. užsakymo prašome susisiekti el. paštu.

9 juodieji fermentuoti česnakai dėžutėje, supakuoti.

Jei tik tilps, įsprausime 10-tą česnakėlį dovanų! Tačiau esant ypač didelėms česnako galvutėms, pakuotėje gali tilpti 7-8 česnakėliai.

Supakuoti ekologiškoje pakuotėje, pagamintoje iš 100% perdirbtų medžiagų!

Kaina: €14.90
Kiekis:  
   - ARBA -   
Į norų sąrašą    - ARBA -    Į palyginimą

Į šią ekologišką pakuotę telpa DEVYNIOS (9) fermentuoto česnako galvutės. Tam tikrais atvejais gali būti, kad esant dar didesnėms česnako galvoms, pakuotėje patogiai tilpti gali tik 7-8, o esant mažesnėms - net 10 česnako galvučių. Nesijaudinkite - mes visuomet pilnai užildysime pasirinktą dėžutę!

Fermentuotus česnakus patariame laikyti uždarytoje pakuotėje (kad ir toje, į kurią atvyko sudėti), kad jie kuo mažiau išdžiūtų ir išliktų minkšti bei sultingi. Jei laikyti uždarytų nėra galimybės, galite uždengti maistine plėvele.

Mes orientuojamės ne į kiekybę, o į KOKYBĘ, todėl nevykdome česnakų fermentavimo milžiniškais kiekiais. Stengiamės, kad Juodieji Česnakai mūsų klientus pasiektų kuo šviežesni, o ne ilgai stovėję ant prekystalio, todėl pagaminus tam tikrą kiekį česnakėlių ir juos išpardavus, gali būti, kad savo česnakų užsakymo Jums teks palaukti kelias dienas. TAIP, tik kelias dienas, nes fermentacija vyksta nuolatos, kad galėtume Jums pasiūlyti ką tik iš fermentavimo mašinos išimtus šviežius Juoduosius Česnakus!

 

Parašyti atsiliepimą

Vardas:


Atsiliepimas: Pastaba: HTML nėra palaikomas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite saugos kodą:
Neseniai žiūrėtos